Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Gminy Gardeja
Menu góra
Strona startowa Rada Gminy Komisje
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Komisje , bieżące, menu 1194 - BIP - Urząd Gminy Gardeja”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Komisje

Komisje

I. KOMISJA REWIZYJNA działająca w zakresie spraw kontroli działalności wójta i podporządkowanych mu jednostek.

W skład komisji wchodzą:

  1. Gutkowski Karol - PRZEWODNICZĄCY
  2. Słoński Marcin – Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO
  3. Drański Sławomir
  4. Szatkowski Jerzy
  5. Szudziński Dariusz

II. KOMISJA PLANOWANIA, BUDŻETU I FINANSÓW działająca w zakresie spraw rozwoju gminy i gospodarki finansowej, drobnej wytwórczości, usług i rzemiosła, zaopatrzenia ludności i ochrony konsumenta, prowadzenia działalności gospodarczej gminy, tworzeniem jednostek organizacyjnych w tym przedsiębiorstw oraz wykonywaniem umów z innymi podmiotami.

W skład komisji wchodzą:

  1. Nogowski Tomasz - PRZEWODNICZĄCY
  2. Kowalczyk Łukasz - Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO
  3. Chmielowski Roman
  4. Drański Sławomir
  5. Rycharska Katarzyna
  6. Słoński Marcin
  7. Szudziński Dariusz

III. KOMISJA OŚWIATY, KULTURY, ZDROWIA I SOCJALNA działająca w zakresie spraw oświaty, kultury, zdrowia i spraw socjalnych.

W skład komisji wchodzą:

  1. Kępiński Zbigniew - PRZEWODNICZĄCY
  2. Nogowski Tomasz -Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO
  3. Duszyński Zbigniew
  4. Kowalczyk Łukasz
  5. Nowak Karolina
  6. Szudziński Dariusz

IV. KOMISJA ROLNICTWA, OCHRONY ŚRODOWISKA, PRZESTRZEGANIA PRAWA I PORZĄDKU PUBLICZNEGO działająca w zakresie spraw rolnictwa i gospodarki żywnościowej, ochrony środowiska, przestrzegania prawa i porządku publicznego.

W skład komisji wchodzą:

  1. Zbigniew Lidak - PRZEWODNICZĄCY
  2. Plitt Stanisław - Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO
  3. Drański Sławomir
  4. Gontarska Dorota
  5. Szudziński Dariusz

V. KOMISJA DO SPRAW SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI

W skład komisji wchodzą:

  1. Nogowski Tomasz – PRZEWODNICZĄCY
  2. Słoński Marcin - Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO
  3. Lidak Zbigniew
  4. Nowak Karolina
  5. Rycharska Katarzyna

Metryka

data wytworzenia
2010-12-02
data udostępnienia
2010-12-02
sporządzone przez
Paweł Kłos
opublikowane przez
Kłos Paweł
ilość odwiedzin
44
rejestr zmian
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.