Zarządzenie Nr 81/2015
Wójta Gminy Gardeja
z dnia 05 października 2015 roku
w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Gardeja dla przeprowadzenia głosowania w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 25 października 2015 roku.
Na podstawie art. 182 § 1 pkt 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz.112, z późn. zm) zarządza się, co następuje:
§1 W celu przeprowadzenia głosowania w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 25 października 2015 roku powołuje się w gminie Gardeja obwodowe komisje
wyborcze w składach określonych w załączniku do niniejszego zarządzenia.
§2 Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.
WÓJT GMINY
Kazimierz Kwiatkowski
Załącznik do zarządzenia Nr 81/2015
Wójta Gminy Gardeja
z dnia 05 października 2015 roku
SKŁAD KOMISJI WYBORCZYCH
POWOŁANYCH WGMINIE GARDEJA
Lp. | Imię (imiona) i nazwisko | Miejsce zamieszkania | Zgłoszony przez |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA W OBWODZIE GŁOSOWANIA NR 1 W GARDEI Z SIEDZIBĄ W ZESPOLE SZKÓŁ W GARDEI, UL. SPORTOWA 1 |
1. | Joanna Nadolecka | Gardeja | KW KORWiN |
2. | Katarzyna Paulina Rycharska | Gardeja | Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
3. | Janina Kruszczyńska | Gardeja | KW Platforma Obywatelska |
4. | Joanna Rogala | Gardeja | KW Prawo i Sprawiedliwość |
5. | Bożena Elżbieta Więczkowska | Pawłowo | KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. | Sylwia Janina Mazurek | Jamy | Osoba wskazana przez wójta |
7. | Paulina Rusak | Gardeja | Osoba powołana spośród wyborców |
8. | Agnieszka Gudowska | Gardeja | Osoba powołana spośród wyborców |
9. | Aleksander Czemerda | Gardeja | Osoba powołana spośród wyborców |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA W OBWODZIE GŁOSOWANIA NR 2 W CZARNEM DOLNEM Z SIEDZIBĄ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W CZARNEM DOLNEM, CZARNE DOLNE UL. SZKOLNA 7/9 |
1. | Elżbieta Maria Zatorska | Czarne Dolne | KW KORWiN |
2. | Dariusz Jerzy Jackowski | Gardeja | Osoba powołana spośród wyborców |
3. | Katarzyna Ginter | Gardeja | KW Platforma Obywatelska |
4. | Krystian Antoni Najdowski | Gardeja | KW Prawo i Sprawiedliwość |
5. | Andrzej Zalewski | Cygany | KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. | Izabela Maria Topolewska | | Osoba wskazana przez wójta |
7. | Paweł Skrajda | Gardeja | Osoba powołana spośród wyborców |
|
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA W OBWODZIE GŁOSOWANIA NR 3 W WANDOWIE Z SIEDZIBĄ W GIMNAZJUM W WANDOWIE, WANDOWO 60 |
1. | Piotr Brzóskiewicz | Krzykosy | KW KORWiN |
2. | Anna Barbara Fiszer-Cerska | Cygany | Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
3. | Zdzisław Sinkiewicz | Wandowo | KW Platforma Obywatelska |
4. | Jagoda Gawrońska | Czarne Górne | KW Prawo i Sprawiedliwość |
5. | Halina Beczek | Nowa Wioska | KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. | Maciej Manowski | | Osoba wskazana przez wójta |
7. | Jakub Skrajda | Gardeja | Osoba powołana spośród wyborców |
|
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA W OBWODZIE GŁOSOWANIA NR 4 W TRUMIEJACH Z SIEDZIBĄ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W TRUMIEJACH, TRUMIEJE 12 |
1. | Mateusz Kamiński | Czarne Dolne | KW KORWiN |
2. | Jan Grzegorczyk | Wilkowo | Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
3. | Marcin Bartosiak | Gardeja | KW Platforma Obywatelska |
4. | Bernadeta Maria Janik | Czarne Dolne | KW Prawo i Sprawiedliwość |
5. | Anna Marlena Drańska | Rozajny Małe | KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. | Katarzyna Wiesława Mańkowska | | Osoba wskazana przez wójta |
7. | Magdalena Sylwia Ornas | Gardeja | Osoba powołana spośród wyborców |
| | |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA W OBWODZIE GŁOSOWANIA NR 5 W MORAWACH Z SIEDZIBĄ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W MORAWACH, MORAWY 43 |
1. | Zbigniew Mirosław Kępiński | Pawłowo | KW KORWiN |
2. | Krystyna Alicja Laskowska | Wandowo | Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
3. | Kinga Willma | Czachówek | KW Platforma Obywatelska |
4. | Mirosław Tomasz Kowalczyk | Gardeja | KW Prawo i Sprawiedliwość |
5. | Karolina Nowak | Nowa Wioska | KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. | Beata Gularowska | Kwidzyn | Osoba wskazana przez wójta |
7. | Dariusz Andrzej Matysiak | Gardeja | Osoba powołana spośród wyborców |
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA W OBWODZIE GŁOSOWANIA NR 6 W OTŁOWCU Z SIEDZIBĄ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W OTŁOWCU, OTŁOWIEC 26 |
1. | Zuzanna Plichta | Osadniki | KW KORWiN |
2. | Krzysztof Chejnowski | Czachówek | Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
3. | Hanna Maria Krzeszowska | Gardeja | KW Platforma Obywatelska |
4. | Wioletta Najdowska | Gardeja | KW Prawo i Sprawiedliwość |
5. | Maria Bielaszewska | Gardeja | KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. | Małgorzata Zaremba | Kwidzyn | Osoba wskazana przez wójta |
7. | Anita Gudowska | Gardeja | Osoba powołana spośród wyborców |
|
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA W OBWODZIE GŁOSOWANIA NR 7 W CYGANACH Z SIEDZIBĄ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W CYGANACH, CYGANY 27 |
1. | Anita Rozwadowska | Cygany | KW KORWiN |
2. | Jan Boryń | Zebrdowo | Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni |
3. | Tadeusz Fałkowski | Gardeja | KW Platforma Obywatelska |
4. | Anna Kowalczyk | Gardeja | KW Prawo i Sprawiedliwość |
5. | Jadwiga Zalewska | Cygany | KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
6. | Małgorzata Bożena Kamińska | Cygany | Osoba wskazana przez wójta |
7. | Emilia Matysiak | Gardeja | Osoba powołana spośród wyborców |